24 Saat Nöbetçi Dişçi

Önemli bir yemektesiniz ve aniden dişiniz kırıldı ya da kaplaması düştü. Ertesi güne kadar beklemek istemiyorsunuz, dahası kötü görünüyor bu yüzden de kötü hissediyorsunuz, ne yapacaksınız? 24 saat nöbetçi dişçi aramanız gerekir. Nöbetçi Dişçi, bu ve benzeri durumlarda yanınızda olan, günün her saatinde hizmet alabileceğiniz bir klinik. Sabaha karşı tutan dayanılmaz diş ağrınıza katlanmak zorunda değilsiniz, hemen gelin ve sizi uzman hekimlerimiz tüm diş sorunlarınızdan kurtarsın.

Şişli-Mecidiyeköy bölgesinde bulunan Nöbetçi Dişçi kliniğimiz, 24 saat açıktır. Gece acaba bana hizmet verirler mi? Görevde bir diş hekimleri var mıdır? Gitsem ya kimse yoksa… gibi endişelerinizi bir kenara bırakın. Her türlü diş sorununuz için nöbetçi dişçiniz olarak hizmetinizdeyiz. Günün hangi saati olduğunun önemi yok. Özellikle gece nöbetçi dişçi ihtiyacınız olduğunda, hiç endişelenmeden kliniğimize gelebilirsiniz.

Gece Açık Dişçinin Önemi

Her hastalıkta olduğu gibi, diş ve diş eti rahatsızlıkları da aniden kendisini gösterebilir. Bu gibi durumlarda nasıl hastanelerin aciline gidiliyorsa, diş için de acil müdehale gerekir. Biraz daha dayanayım, sabah olsun giderim diye kişinin kendisine eziyet etmesine gerek yok. Öyle durumlar olur ki zaten hasta beklemek istemez ya da bekleyemez. İşte nöbetçi dişçi, tam da bu durumları düşünerek sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

 

Nöbetçi Dişçi ile gülüşünüz, yedi gün yirmidört saat sönmeyecek.