Diş beyazlatma, estetik açıdan çok talep gören, basit ve kolay bir işlemdir. Gün içinde tükettiğimiz sigara, çay ve kahve gibi maddeler zaman içinde dişlerde kalıcı lekelenme yapmakta ve rengini ciddi oranda değiştirmektedir. Bununla birlikte doğal diş rengi, kreme ve sarıya yakın insanlar da vardır. Herkes bembeyaz dişlerin hayalini kurmaktadır kuşkusuz, bu hayale hem sağlıkla hem de güvenle ulaşmak için doğru seçim Nöbetçi dişçi.

Dişlerinizi beyazlatmak için sık fırçalamak yeterli değildir. Renk değişiminden sonra geriye dönüş ancak klinik bir müdahale ile mümkündür.  Diş beyazlatma (bleaching) dediğimiz işlem ile dişlerinizi kısa sürede, acısız ve ağrısız şekilde beyazlatıyoruz.

Kliniğime geldiğinizde diş hekimimiz beyazlatma işlemini kısaca size anlatır, daha sonra dişlerinize beyazlatıcı maddeyi sürerek özel bir alet yardımıyla ışınlama işlemi yapar. Bu işlem üç kez tekrarlanır. Bu işlemden sonra dişlerinizin ana rengine de bağlı olarak arzu ettiğiniz beyazlığa kavuşabilirsiniz. Sizin kullanımınıza bağlı olarak dişleriniz uzun süre yeni rengini koruyacaktır.