Havaalanından VIP karşılama ; Sizi havaalanında karşılıyoruz.

Özel aracımıza alıp, otele kadar eşlik edip ödüllü otellere yerleştiriyoruz.

Sağlığımız yaşamsal faktörlerimizin en önemlisidir. Bizlerde bu “en önemli” olmazsa olmazı sizler için “en özel” olarak planlıyoruz. Yani sağlığınız bize emanet, bizde bu sorumluluğu seçilmiş, başarıları ölçümlenmiş ve mutlu insanların oluşumunu sağlayan bir ekibiz.

Medikal ve kozmetik olarak ikiye ayırdığımız sağlık organizasyonumuzdan faydalanmak için sitemizdeki formu doldurmanız veya +90 530 402 25 20 numaralı GSM hattından aramanız yeterli olacaktır.

Hizmet paketimiz içinde; Havaalanından VIP karşılama, sıhhi ve ödüllü otellerde konaklama, sağlık kuralları ödül almış klinik, hastanelerde işlemlerin yapılması fiyatlarımızın içindedir.

Hizmetlerimizin daha özel olması için sadece branşlaştığımız sağlık dallarında olmayı ve sürekli bu branşları geliştirmeyi hedefliyoruz. Dünya Sağlık Örgütü ve PAPNET doktor yayınlarını sürekli takip eden profesyonellerimiz, hizmet alanlarımızdaki tüm gelişmeleri ve yenilikleri takip etmekte olup doktorlarımız ile paylaşmaktadır.

Bizim için en önemli konuların içinde; daha çok değişken bedene işlem yapan ve işlem sayısı daha çok olan doktorların ve sağlık yardımcı ekibinin varlığını sürdürmektir.

Bunları yaşayacak özel kişilerden olmanızı diliyor, sağlıklı günler diliyoruz.